Ponad 20 wskazówek, jak wyglądać drogo przy ograniczonym budżecie

Ponad 20 wskazówek, jak wyglądać drogo przy ograniczonym budżecie

Bądźmy szczerzy – wiele rzeczy w życiu dotyczy pozorów i udawania, aż do skutku. Ale co zrobić, gdy po prostu nie masz funduszy, aby udawać, że wyglądasz na bogatego? Można w to wierzyć lub nie, ale istnieją proste sztuczki stylistyczne, które można wykorzystać, aby wyglądać, jakby miało się mnóstwo gotówki. Podążaj za tymi hackami, aby wyglądać na bogatego… za niską cenę!

Szafa kapsułowa

Garderoba kapsułowa to kolekcja podstawowych ubrań, zawierająca wszystkie niezbędne rzeczy, których potrzebujesz. Wszystko w garderobie kapsułowej powinno do siebie pasować i należy upewnić się, że jest coś na każdą okazję.

Szafa kapsułowa

Dzięki solidnej garderobie kapsułowej będziesz w stanie po prostu wyjąć coś z szafy i wyjść – zapewniając, że będziesz wyglądać świetnie, nawet gdy będziesz się spieszyć, aby się ubrać. Typowa garderoba kapsułowa składa się z podstawowych, pochlebnych sylwetek, solidnych neutralnych i klasycznych stylów.

Marynarki

Marynarka może dodać klasy i wyrafinowania niemal każdemu strojowi. Tiffany Yannetta, dyrektor ds. zakupów na stronie internetowej poświęconej modzie, wyjaśnia: “Zakup dobrej marynarki jest ważny, ponieważ jest to łatwy sposób na podniesienie rangi stroju. Górna połowa ciała jest tym, co ludzie widzą najbardziej – bardziej niż spodnie czy buty”.

Marynarki

Tak więc, jeśli masz spotkanie i chcesz wyglądać profesjonalnie, ale możesz zaszaleć tylko na jednym nowym elemencie, wybierz marynarkę zamiast spodni lub obcasów.

Buty ze spiczastymi noskami

Jeśli spojrzysz na style obuwia dla kobiet w różnych grupach wiekowych, prawdopodobnie zauważysz, że buty z okrągłymi palcami są zwykle noszone przez dziewczęta, podczas gdy buty ze spiczastymi palcami są preferowane przez kobiety.

Buty ze spiczastymi noskami

Jeśli nie jesteś zakochana w butach ze spiczastym noskiem, zawsze możesz zdecydować się na buty z migdałowym noskiem, które znajdują się pośrodku między spiczastym a okrągłym. Zapewni to wygląd bogatej damy, ale bez wydłużania stóp, jeśli jest to coś, czego się obawiasz.

Kolczyki Statement

Jeśli masz zamiar polegać na jednym elemencie biżuterii, aby połączyć swój wygląd, niech to będą kolczyki, ponieważ to właśnie to ludzie zobaczą, gdy spojrzą na twoją twarz.

Kolczyki Statement

Złote obręcze pasują do każdej stylizacji, są ponadczasowe, dodają poloru do wyglądu i są pochlebne dla większości ludzi – zwłaszcza jeśli są małe lub średniej wielkości. Jeśli nie jesteś fanem kolczyków w kształcie obręczy, kolczyki w kształcie kropli również dodadzą blasku takiemu strojowi.